Hotel Karlovy Vary Salvator
Hotel Salvator ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Salvator / Karlovy Vary

Hotel Salvator se nachází v samém srdci města, na známé Vřídelní kolonádě, kde vyvěrá většina léčivých minerálních pramenů, díky nimž Karlovy Vary získaly světový věhlas jako místo k osvěžení těla i ducha. Hotel Salvator nabízí romantické ubytování v biedermeierovském stylu a služby na nejvyšší úrovni s osobním, takřka rodinným přístupem. Umístění hotelu Salvator v klidové zóně bez dopravního ruchu si hosté mohou dopřávat klidu a relaxace.

Ubytování
Ubytování je nabízíno ve 22 pokojích, zařízených v romantickém stylu a vyzdobených původními starožitnými předměty. K dispozici je 9 standardních dvoulůžkových pokojů ,10 dvoulůžkových pokojů Superior a 3 dvoulůžkové pokoje Deluxe s balkony. Pokoje Superior a Deluxe mají výhled na Vřídelní kolonádu. Všechny pokoje jsou vybaveny minibary, klimatizací, SAT TV s LCD obrazovkou, WiFi internetovým připojením, bezpečnostní schránkou, telefonem a privátní koupelnou s vyhřívanou podlahou.

Wellness
V lázeňském hotelu Salvator je poskytována komplexní lázeňská léčba, lékařská a laboratorní vyšetření, koupele, masáže, elektroléčba a celá řadu dalších procedur. Ve wellness je hostům k dispozici sauna a vířivka. Budete  hýčkáni čokoládovými, medovými, aromatickými masážemi, zlatoterapií.

Restaurace
V hotelové restauraci hotelu Salvator jsou podávány snídaně formou švédského stolu a po celý den zde můžete využít nabídky pokrmů dle jídelního lístku. Za teplého počasí si nenechte ujít posezení na příjemné předzahrádce, kde si budete moci v poklidu vychutnávat jedinečnou lázeňskou atmosféru.

Karlovy Vary
Karlovy Vary leží v malebném údolí na soutoku řek Teplé a Ohře a jsou obklopeny lesy a lesoparky, které lákají k procházkám přírodou a stávají se tak nedílnou součástí léčebných pobytů. V okolí města naleznete mnoho krásných výletních míst a historických památek, např. Mariánské lázně s blízkým zámkem Kynžvart a klášterem Premonstrátů v Teplé, hrad Loket a zámek Bečov nad Teplou.
Hotel Karlovy Vary Salvator - Služba na recepci je 24 hodinHotel Karlovy Vary Salvator -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Karlovy Vary Salvator - disponuje restauracíHotel Karlovy Vary Salvator - disponuje vinárnouHotel Karlovy Vary Salvator -  je k dispozici připojení na internetHotel Karlovy Vary Salvator -  je k dispozici letní terasaHotel Karlovy Vary Salvator - disponuje kavárnouHotel Karlovy Vary Salvator - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Salvator - přijímá kreditní karty VISAHotel Karlovy Vary Salvator - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Karlovy Vary Salvator - přijímá kreditní karty JCBHotel Karlovy Vary Salvator - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Karlovy Vary Salvator - krytý bazén v hotelu.Hotel Karlovy Vary Salvator - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Karlovy Vary Salvator - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Karlovy Vary Salvator - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Karlovy Vary Salvator - na pokojích je telefon